Predavanje 013Što znači ovisnost o kocki, kako ona utječe na obitelj i društvo, kako se liječi, zašto muškarci češće kockaju nego žene? Otkrio nam je Marko Romić, specijalist traumatske psihologije, te ujedno osnivač i voditelj kluba liječenih ovisnika o kocki koji je gostovao u našoj školi 31. 01. 2020. godine.

024U svečanom i radosnom ozračju, u petak, 20.12.2019. godine u prepunom biskupijskom centru održana je tradicionalna božićna priredba u izvedbi učenika i djelatnika naše škole. Božićnu priredbu otvorio je Zbor osnovne škole a slijedile su pjesme, recitacije i igrokazi.

Adventski koncert 1 (23)U četvrtak, 19. prosinca 2019. godine u 16 sati i 30 minuta u biskupijskom centru u Stocu održan je Božićni koncert odjela glazbene škole.

sl (5)Dana, 6.12. 2019. godine učenici i učiteljice PŠ Masline pripremili su priredbu povodom blagdana Svetog Nikole.

Dana, 22. 11. 2019. godine, edukativnim programom su obuhvaćeni učenici   od II. do VI. razreda.

Cilj edukativno zabavnog programa je djecu naučiti o tome kako da budu što sigurnija u blizini pasa ili u kontaktu s psima, te o psu kao životinji – njegovim potrebama, osobinama, te o važnosti odgovornog vlasništva pasa, te adekvatnog ophođenja prema psima.