Abeceda knjizevnosti 001Povodom Dana hrvatskog kazališta, školu su 15.11.2018. godine podsjetili akademski glumci Ivo Krešić i Igor Vidačković. Učenicima od II. do IX. razreda su odglumili predstavu pod nazivom „Abeceda književnosti“.

Dani kruha 2018   1 001Dani kruha, dani zahvalnosti za plodove zemlje obilježavaju se svake godine u mjesecu listopadu. U našoj školi su uz prigod program, koji su pripremili naši učenici i učitelji, obilježeni 12. listopada 2018. godine, izložbom i već tradicionalnom prodajom u humanitarne svrhe.

Knjizevni susret   Mak Dizdar  (2)U sklopu XIV. nertvanskog književnog, znanstvenog i kulturnog susreta u holu OŠ Stolac dana 29. rujna 2018. upriličen je književni susret na temu - Mak Dizdar -. O Maku i njegovom djelu govorili su renomirani književnici i znanstvenici iz BiH i Hrvatske.

Predavanje policija 023U četvrtak, 13. rujna učenike III. razreda posjetili su prometni policajci. Održali su predavanje na temu „Sigurno u prometu“. Učenici su iznosili svoja prometna iskustva i ispitivali prometne policajce o prometnim propisima i znakovima. Dobili su i prigodan poklon- bilježnicu s prometnim znakovima.

prijem prvasica 2018 19 006   kopijaPočetak nove školske godine bio je najuzbudljiviji za prvašiće kojima je 3.09.2018. godine u 11:00 sati upriličen svečani doček. Otvorili smo školska vrata da dočekamo prvašiće i njihove roditelje. Kao i svih prethodnih, tako i ove godine, svoje prijatelje, dočekali su i pozdravili drugi razredi širokim osmijesima, pjesmom, plesom kao i anegdotama iz đačkog života.