Dan skole 2017 048Dan škole obilježen je prigodnom priredbom 16.3.2017. god.  na jedan posve drugačiji i osebujan način.

Naime, ove godine izašao je jubilarni 20. broj našeg školskog lista „Zrcalo“, pa je i cijela priredba bila u znaku te značajne obljetnice. Na početku priredbe voditeljica je nazočnima otkrila kako je list dobio ime, način tiskanja prvih ratnih brojeva kao i cijelu kronologiju njegova razvoja.

Učenici su i na ovoj priredbi pokazali različite vještine i ponovno potvrdili da su dobri pjevači, glazbenici, pantomimičari, recitatori, informatičari, slikari …

Poslije priredbe održana je prijateljska utakmica između učenika OŠ Crnići i učenika OŠ Stolac koja je završila neriješenim rezultatom.

Dan skole 2017 003

Dan skole 2017 025