Dan Roma 045Dana, 7.travnja 2017. godine obilježili smo Svjetski dan Roma kratkom priredbom gdje se pričalo o romskom jeziku, uspješnim Romima, čitala se poezija na romskom i isticao značaj obrazovanja  i završavanje škole. Prethodno je bio otvoren natječaj  na temu „Zašto mi je škola važna?“ Mogućnost sudjelovanja u nagradnom natječaju  su imali svi učenici, s posebnim naglaskom na učenike uključene u projekt Save the Children.

Knjige, kao nagradu za najbolji literarni rad dobili su sljedeći učenici:

1. mjesto Gabrijela Sulejmanović

2. mjesto Rafaele Sulejmanović

3. mjesto Amela Sulejmanović

4. mjesto Lucijana Raguž

5. mnjesto Ana Papac

Da bi izmjenili stavove i mišljenja i da bismo napravili pozitivnu promijenu u društvu, iniciranje te promijene treba krenuti od nas samih!

Dan Roma 027

Dan Roma 036

Više slika u galeriji

Joomla templates by a4joomla