Prvasici 2017 18 016Početak nove školske godine bio je najuzbudljiviji za prvašiće kojima je 4.9.2017. godine u 11:00 sati upriličen svečani doček. Otvorili smo školska vrata da dočekamo prvašiće i njihove roditelje.

Kao i svih prethodnih, tako i ove godine, svoje prijatelje, dočekali su i pozdravili drugi razredi širokim osmijesima, pjesmom, plesom kao i anegdotama iz đačkog života.  U ime učitelja i  ostalih uposlenika škole, prvašićima i njihovim roditeljima, ravnateljica škole Zdravka Marijanović uputila je riječ dobrodošlice, poželjela sretan početak školovanja i ugodan boravak u školi te predstavila učiteljicu koja će ovu generaciju prvašića povesti na putovanje kroz svijet znanja.

Svim učenicima i učiteljima želim sretan početak nove školske godine!

Prvasici 2017 18 010

Prvasici 2017 18 029

Više slika u galeriji

Joomla templates by a4joomla