Radionica u PS Masline 18Dana, 2.10.2017. godine u PŠ Masline, za učenike od I.-V. razreda organizirana je radionica koju su učiteljice i pedagoginja realizirale u suradnji.  Cilj radionice je bio: izgraditi riječnik osjećaja, raspoznavanje osnovnih emocija i situacija koje dovode do istih i  upoznavanje s oblicima ponašanja koji izazivaju loše osjećaje.

Učenici su bili vrijedni u izvršavanju zadataka: izražavali su emocije licem i tijelom, formirali „zbor osjećaja“ po zadanoj melodiji, lijepili papiriće (emocije razvrstane po boji) u odgovarajući dio tijela na konturi čovjeka, obraćali se  „emotivku“ - loše se osjećam kada mi netko... sa svrhom poticanja djece otvorenom razgovoru o oblicima ponašanja drugih koji u njima izazivaju loše osjećaje, ali i spoznaju koja njihova ponašanja izazivaju da se drugi osjećaju loše.

Na kraju radionice učenici PŠ MASLINE navode svoj citat „PRIJATELJI SU ANĐELI KOJI NAM DAJU KRILA KADA NAŠA PRESTANU LETJETI“.

Radionica u PS Masline 20

 

Radionica u PS Masline 08

Više slika u galeriji

Joomla templates by a4joomla