Interni 001Odjel Glazbene škole koji djeluje pri OŠ Stolac je i u prvom obrazovnom razdoblju organizirao interni sat za učenike glazbene škole. Interni sat podrazumijeva javni nastup svih učenika a njegova svrha i cilj je pružiti mogućnost učenicima da pred roditeljima pokažu mali dio onoga što uče u glazbenoj školi, kao i oslobađanje učenika za javne nastupe.

Zbog većeg broja djece u odjelu glazbene škole interni sat je proveden u dva termina.Zahvaljujući marljivosti i predanosti učenika kroz cijelo obrazovno razdoblje, trudu nastavnika i naravno zahvaljujući podršci roditelja interni sat je protekao u ugodnom ozračju. Svojim muziciranjem mladi glazbenici naše škole su uveseljavali roditelje i nastavnike, i ljubitelje umjetničke glazbe koji su imali priliku slušati i uživati u njihovim izvedbama.

Interni 004

6

Više slika u galeriji

 

Joomla templates by a4joomla