DSCN1731U svečanom i radosnom ozračju, u srijedu 20.12.2017. godine u prepunom biskupijskom centru održana je tradicionalna božićna priredba koju su pripremili učenici i djelatnici naše škole. Priredbu su otvorili najmlađi, učenici prvog razreda, s pjesmom Padaj, padaj snježiću.  

Nakon najmlađih uslijedio je mjuzikl Tri prijatelja s Noine lađe kojeg su, u suradnji više sekcija, pripremili učenici starijih razreda. Priredbu su zatvorili učenici nižih razreda igrokazom Čestit vam Božić. Zahvaljujemo svim učenicima i djelatnicima koji su na bilo koji način pridonijeli da nam božićna priredba bude što bolja.

I ove godine Matica hrvatska prigodnim darovima nagradila je najbolje literarne radove naših učenika.

U kategoriji od 1. do 5. razreda nagrađeni su:

1. mjesto - Ivano Raguž

2. mjesto - Ivan Raič

3. mjesto - Dario Palameta

U kategoriji od 6. do 9. razreda nagrađeni su:

1. mjesto - Anđela Vujnović

2. mjesto - Josipa Raguž

3. mjesto - Žana Marković

SVIMA ŽELIMO SRETAN BOŽIĆ I NOVU GODINU!

DSCN1734

DSCN1769

DSCN1785

Više slika u galeriji

 

Joomla templates by a4joomla