Karneval 2018 259Svi mi ponekad želimo biti netko drugi ili nešto drugo. Barem na jedan dan postati bolji, lošiji, smješniji, zabavniji, jednostavno drugačiji.  Ponedjeljak, 12.2.2018 god. je svim učenicima  bio čaroban dan.

Bilo je vrtnih patuljaka, policajaca, veš mašina, astronauta,rockera, vilenjaka, dama, hrane…Veselim karnevalskim likovima naše škole pridružili su se, kao i ranijih godina, maleni prinčevi i princeze  iz Dječjeg vrtića Stolac , te starice i starci iz OŠ Crnići.

Nakon lagane šetnje kroz grad, dolazimo pred školu gdje nastavljamo sa pjesmom, plesom, šalom,  recitacijom  i glumom. Na samom kraj,  povjerenstvo na čelu sa nastavnikom likovne kulture  Višeslavom Lučićem je proglasilo naj maske.

Grupne nagrade za niži i viši  uzras pripale su učenicima IV. razreda (Veš mašine), i učenicima IX. razreda (Hrana).

Pojedinačna nagrada za niži uzras pripala je učenici  V. razreda Paoli  Papac (Astronaut), a za viši uzrast učenici VI. razreda Andrei Groznica (Čudovište iz horor filma „Krug“)

Bez nagrada nisu ostali ni naši gosti, maleni iz vrtića i učenici OŠ Crnići.

Hvala svima koji su pomogli u realiziranju manifestacije.

Karneval 2018 262

 Karneval 2018 253

Karneval 2018 243

Karneval 2018 235

Više slika u galeriji

Joomla templates by a4joomla