panoi 006Dana 21. ožujka u organizaciji OŠ Stolac obilježen je Svjetski dan Down sindroma. Prigodnim programom, u kojem su sudjelovali učenici naše škole, te Osnovne škole Crnići i Srednje škole Stolac obradovali smo djecu s Down sindromom i njihove roditelje, koji su bili naši gosti.

Posebno zadovoljstvo je bilo pogledati kratki film kojim je prikazana integriranost našeg Lovre, učenika prvog razreda s Down sindromom, sa svojim prijateljima koji je pripremila njihova učiteljica Ankica Njavro.

Istog dana učenici navedenih škola su zajednički u centru grada prodavali narcise, a prikupljeni novac usmjerili u humanitarne svrhe.

Ovom hvale vrijednom akcijom, te uspješnim kulturno zabavnim programom iskazan je zajednički rad učenika i učitelja tri škole, te izvrsna međuškolska suradnja.

WDSD 004

WDSD 001

WDSD 011

Više slika u galeriji

Joomla templates by a4joomla