Ministar Prosvijete, znanosti, kulture i športa HNŽ-a, dr.sc. Rašid Hadžović, uputi je pismo učenicima povodom početka nove školske godine kojeg možete pročitati na sljedećem linku:

Pismo učenicima

Dragi naši učenici, poštovani roditelji !

Nakon dužeg razdoblja bez odvijanja nastave u školskim učionicama u ovom, blago rečeno neobičnom vremenu evo nas ponovno zajedno u susret novoj školskoj godini.

Vjerujemo kako ste se lijepo odmorili i da s nestrpljenjem iščekujete povratak uobičajenom školskom životu.

S radošću vas obavještavamo, školska 2020./2021. godina otvara vrata svojih učionica za sve učenike u ponedjeljak, 7.rujna 2020.

Krizni plan pripravnosti i odgovora na pojavu novog korona virusa (COVID-19)

OSNOVNE   ŠKOLE   STOLAC

Popis udžbenika, autora i nakladnika za školsku 2020./21. godinu

UČENICI KORISTE KNJIGE  ŠKOLSKE NAKLADE I ALFE

PRVI RAZRED:

HRVATSKI JEZIK

– POČETNICA TAJNA SLOVA - radni udžbenik

- POČETNICA TAJNA SLOVA - radni priručnik

- RADNA BILJEŽNICA HRVATSKOG JEZIKA - TAJNA SLOVA - 2. POLUGODIŠTE

(autori: T. Zokić, Jadranka Bralić, M. Musa), ŠN

Ponedjeljak, 22.6.2020. godine u 10:00 sati, podjela svjedodžbi za učenike od 6. do 8. razreda.

Ponedjeljak, 22.6.2020. godine u 11:00 sati, roditeljski sastanci i podjela knjižica za učenike od 1. do 5. razreda.