Prijem prvasica 21 22 071U našu školu došla je nova generacija učenika prvog razreda njih 19, kod učiteljice Gordane Kalfić te u područnoj školi Masline 3 učenika kod učiteljice Magdalene Matić. Prvi nastavni dan za naše je prvašiće započeo prigodnim programom koji su za njih pripremili učenici starijih razreda. Sviranjem, pjesmom i recitacijom su na zabavan način uveli naše prvašiće u novo razdoblje njihova života.

obavijestiMinistarstvo prosvijete, znanosti, kulture i športa izdalo je Instrukcije školama za početak nove školske godine koje možete pročitati u nastavku:

sl1 OBAVIJEST O POČETKU NASTAVNE GODINE

Osnovna škola Stolac obavještava sve učenike i njihove roditelje/staratelje da nastava u školskoj 2021./2022. godini temeljem Odluke Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa HNŽ-a         o kalendaru rada škole broj: 05-02-34-1248/21 počinje u ponedjeljak, 6. rujna 2021. godine.

Prvi dan škole nastava će se održati prema sljedećem rasporedu:

Prema Odluci Vlade HNŽ-e broj 01-1-02-1860/21 od 19.07.2021.godine produljuje se Odluka o uporabi udžbenika i priručnika u osnovnim i srednjim školama u školskoj 2021./2022. godini, što znači da udžbenici za ovu školsku godinu ostaju isti.

MSR 4242U petak,18.6.2021. godinu našu školu posjetila je zamjenica tajnika Ujedinjenih naroda i posebna savjetnica generalnog tajnika UN-a, gđa.Alice Nderitu.

U pratnji je bio i gosp. Siniša Šešum, šef Ureda UNESCO-a u BiH.

U znak zahvalnosti za donirana sredstva za knjižnicu, učenici naše škole uručili su prigodan poklon.