Krasnoslov, školsko natjecanje

Što nas može vinuti do Sunca poput laganog povjetarca, ako ne zvonkim i nježnim glasovima izgovoreni najljepši stihovi za djecu upravo od desetogodišnjaka?!

Krasnosloviti znači prenijeti slušateljima osjećaje koje je pjesnik opisao u pjesmi, interpretativnim kazivanjem, mimikom, gestom i pokretom.
25. ožujka 2024. godine u našoj školi organizirano je i provedeno školsko natjecanje u krasnoslovljenju. Natjecalo se 17 učenica/ učenika četvrtih razreda. Milozvučni glasovi uz osmijeh na licu i sjaj u očima oduševili su jedni druge kao i Povjerenstvo za izbor najljepših izvedbi od toliko mnogo lijepih.

3. mjesto osvojila je učenica Erika Raič IV. razred PŠ Masline
2. mjesto osvojio je učenik Andrej Raguž IV. a
1. mjesto osvojila je učenica Iva Perić IV. a.

S pjesmom Enesa Kiševića ,,Svoj djeci svijeta”, Iva će našu školu predstavljati na županijskom natjecanju.

Svim učenicima čestitamo, a našoj Ivi želimo daljnji uspjeh i sreću!