Obnova kabineta informatike

Naša škola svakodnevno radi na podizanju kvalitete učenja. Trudimo se učenicima i djelatnicima omogućiti kvalitetniji i uspješniji nastavni proces. Tako se posljednjih dana intenzivno radilo u kabinetu informatike. Učionica je u potpunosti renovirana. Nakon toga uslijedila je zamjena dotrajale i neupotrebljive opreme, stradale u potresu i poplavi tijekom prošlih školskih godina. Nova računala, koja je financirala Vlada Republike Hrvatske, postavljena su i već u uporabi. Osim toga, proteklih tjedana urađeno je kompletno internet umrežavanje škole. Nabavku opreme omogućilo nam je Ministarstvo prosvjete, znanosti, kulture i športa HNŽ-a, dok je preostala sredstva za dodatnu opremu i postavljanje financirao osnivač, Grad Stolac.
Uređenjem kvalitetnog kabinetskog prostora napravljen je još jedan korak u unaprjeđenju uvjeta za izvođenje odgojno-obrazovnog rada.
Učenici i djelatnici škole zahvaljuju svima koji su sudjelovali u realizaciji ovog projekta!