SVEČANO OBILJEŽEN DAN ŠKOLE

Učenici i djelatnici škole svečano su obilježili svoj dan. Program je počeo prigodnom priredbom u 11 sati. PŠ Masline predstavila se glazbeno-ritmičkom točkom  “U zdravom tijelu zdrav ” i otvorila ovu priredbu. Na samom početku voditelji su pohvalili učenice koje su u posljednje vrijeme uspješno predstavile našu školu na natjecanjima. Sve prisutne pozdravila je ravnateljica, gospođa Katarina Matić te uputila riječi zahvale učenicima i djelatnicima za sav trud i zalaganje. Pozornicu je prepustila učenicima kako bi svojim glazbenim, plesnim i glumačkim sposobnostima zabavili sve nazočne. Na samom kraju voditelji su najavili 27. broj školskog lista “Zrcalo” koji je dostupan na web i facebook stranicama naše škole. U prostorijama Centra posjetitelji su mogli pogledati likovne radove naših učenika. Svečani dan završen je domjenkom za sve prisutne te utakmicom između učenika i djelatnika.