Dani kruha 2021. godine
3

3Listopad nas je iznenadio vremenskim prilikama neočekivanim za ovo doba godine. No nisu nas i spriječile u tradicionalnom obilježavanju Dana kruha i zahvale za plodove zemlje.

Svi učenici od 1. do 9. razreda u pratnji svojih učitelja i ostalih djelatnika škole, košare su izlagali u središtu grada. Na izložbu su stigli mnogobrojni, ispraznili košare, a napunili kasice svojim dobrovoljnim prilozima. Prikupljena novčana sredstva dodijelit će se potrebitima u humanitarnoj svrsi. Košare su obradovale i štićenike “Doma za socijalno i zdravstveno zbrinjavanje osoba sa invaliditetom i drugih osoba” Stolac.

Ovim putem, svima vama, hvala na današnjem danu,

učenici i djelatnici OŠ Stolac!

2

1