Federalno natjecanje učenika glazbenih škola

Na ovogodišnjem XXV. Federalnom natjecanju učenika glazbenih škola OGŠ Brotnjo 2023. predstavnike je imala i Osnovna škola Stolac – Odsjek Glazbene škole.
Učenik drugog razreda gitare Lazar Perić (klasa Dario Šunjić) osvojio je Drugu nagradu u 1. kategoriji (najmlađi), a učenik petog razreda gitare Luciano Raguž (klasa Boris Maričević) osvojio je Treću nagradu u 3. kategoriji u veoma jakoj konkurenciji. Kad uzmemo u obzir da je Odsjek Glazbene škole Stolac najmanja glazbena ustanova u BiH s najmanjim brojem polaznika, uspjeh naših učenika je time veći.
‘Nadamo se da će ovi odlični rezultati biti poticaj za naše učenike da budu još bolji i da napreduju, kao i da će biti poticaj za mlađe generacije da postanu naši učenici u budućnosti’, poručili su učitelji gitare Boris i Dario.
Iskrene čestitke učenicima!