ISTRAŽIVAČKI DANI MLADIH 2019. god.
Stolacko kulturno proljece 2019 007

Stolacko kulturno proljece 2019 007Dana, 23. svibnja 2019. godine je u organizaciji Matice hrvatske Stolac u prepunom biskupijskom centru održana prezentacija učeničkih radova. Domaćin prezentacije je bila Osnovna Škola Stolac, a svojim radovima su se još predstavile OŠ Crnići i SŠ Stolac. Ove godine su to učinile na sljedeće teme:

 

  • OŠ Stolac – Župa Stjepan Krst;
  • OŠ Crnići – Dar života zemlje Hercegovine;
  • SŠ Stolac – Hercegovačka Kuća.

Pošto Matica hrvatska Stolac prati i potiče sve aktivnosi učenika u školama, njen predsjednik, doktor Mladen Bošković, je i ovaj put nagradom Mali stećak nagradio najuspješnije spisatelje. Nagrade su dobile:

  • Marija Marić i Josipa Raguž, OŠ Stolac;
  • Marta Obradović i Nika Proleta OŠ Crnići;
  • Lucijana Raguž SŠ Stolac.

Stolacko kulturno proljece 2019 020

Stolacko kulturno proljece 2019 026

Stolacko kulturno proljece 2019 057

Više slika u galeriji