Majčin dan u PŠ Masline
Majcin dan 2019 001

Majcin dan 2019 001U nazočnosti svojih roditelja, učiteljica te gostiju iz matične škole, učenici PŠ Masline izveli su kratak program u prostorijama svoje škole, u srijedu 22. svibnja 2019. godine, a u povodu Majčinog dana. Nakon kratke uvodne riječi učiteljice Katarine Matić na scenu je samouvjereno stupila voditeljica Mirjana Proleta učenica 5. razreda i, ma koliko se uplašena činila na prvi pogled, vrlo suvereno i profesionalno nas je provela kroz sve točke programa.

 

Smjenjivali su se pjevači, plesači, recitatori i glumci, možemo reći, već poznata i dobro uvježbana skupina te sve posjetitelje nasmijali i razveselili svojim nastupima. Na kraju je nas dirnula, a majke obradovala jedna lijepa gesta: svi učenici PŠ Masline su svojim majkama najprije pročitali a potom uručili čestitke koje su sami izradili.

Izlazeći iz škole čovjek nije mogao a da ne pomisli kako je ona stara izreka i pametna i istinita: sitnice život čine lijepim!

Majcin dan 2019 001

Majcin dan 2019 003

Majcin dan 2019 011

Više slika u galeriji