Obilježen Dan ružičastih majica

Naša škola je i ove godine obilježila Dan ružičastih majica s ciljem podizanja svijesti o važnosti prevencije vršnjačkog nasilja. Učenici i nastavnici zajedno su sudjelovali u aktivnostima koje su promovirale ljubaznost i poštovanje. Cijela škola podržala je inicijativu nošenja ružičastih majica kao simbola podrške i solidarnosti protiv vršnjačkog nasilja.
U sklopu održavanja ovog dana održane su likovne i kreativne radionice u kojima su učenici izrazili svoju kreativnost, radili panoe i okvire za slikanje. Time su istaknuli važnost  zajedništva i podrške među učenicima. Učenici su također imali priliku sudjelovati u pisanju problemskih članaka kako bi izrazili svoje mišljenje o vršnjačkom nasilju. Kroz ove članke potaknuli su nas na razmišljanje o načinima poboljšanja školske klime.
Kroz sve ove aktivnosti škola je doprinijela stvaranju pozitivnog okruženja i ostavila dojam o važnosti podrške i solidarnosti unutar škole.