POČETAK NOVE ŠKOLSKE GODINE

Dragi naši učenici, poštovani roditelji !

Nakon dužeg razdoblja bez odvijanja nastave u školskim učionicama u ovom, blago rečeno neobičnom vremenu evo nas ponovno zajedno u susret novoj školskoj godini.

Vjerujemo kako ste se lijepo odmorili i da s nestrpljenjem iščekujete povratak uobičajenom školskom životu.

S radošću vas obavještavamo, školska 2020./2021. godina otvara vrata svojih učionica za sve učenike u ponedjeljak, 7.rujna 2020.

Radna skupina naše škole u dogovoru s KS općine Stolac, te poštujući naputke zdravstvenih ustanova i epidemiologa, izradila je Krizni plan za organizaciju i početak nastavne školske godine koji možete pročitati na stranici naše škole.

Sve naputke za daljnji nastavni proces učenici će dobiti od svojih učitelja i razrednika prvi dan škole.

Vjerujemo u vas, nadamo se i molimo vas za razumijevanje, suradnju i poštivanje u narednom tekstu navedenog za vrijeme koje dolazi i zadaće koje nam donosi.

Zajedno možemo mnogo !

Uz želje za dobro zdravlje svima nama, želimo vam uspješnu i sretnu novu školsku godinu.

Srdačan pozdrav,

uprava škole !

NAPUTCI ZA PRVI DAN ŠKOLE

• I. razred – u pratnji roditelja učenici dolaze s maskama na licu u sportsku dvoranu u 10 sati.

( Napomena : Pri ulasku u dvoranu djeca skidaju maske dok roditelji obavezno svoje zadržavaju na licu.)

• II., III., IV. i V. razred – dolaze u školu s maskama u 12 :00 sati .

Pri ulasku u školu skidaju maske .

II.r. i III.r. ulaze na ulaz 1 (za djecu)

IV.r. i V.r. ulaze na ulaz 2 (glavni ulaz)

• VI. i VII. razred ulaze na ulaz 2 (glavni ulaz)
  • VIII. i IX. razred ulaze na ulaz 1 (za djecu),

svi u 8:00 sati s maskama na licu koje skidaju pri ulasku u školu.

PŠ Masline

• Svi učenici s maskama na licu dolaze u 8:00 h te se u školi upoznaju s daljnjim planom dolazaka i radom.