Početak nove školske godine

Dana 5. rujna 2022. godine započela je nova školska godina. U 8 sati učenike starijih razreda dočekali su njihovi razrednici, a u 11 sati naše mlađe učenike njihove učiteljice. Našim prvašićima su stariji učenici, kratkom priredbom, poželjeli dobrodošlicu i sretan početak njihovog novog poglavlja u životu. Nazočnima se obratila ravnateljica Katarina Matić, poželjela je djeci bezbrižno, sretno i uspješno školovanje. Zahvalila se Vladi HNŽ-a koja je donirala novac za besplatne udžbenike. Posebnu zahvalu upućujemo Gradu Stocu i gradonačelniku Stjepanu Boškoviću koji su poduzeli sve mjere da učenici uz udžbenike, dobiju i radne bilježnice te da se iste nađu na školskim klupama prvi dan škole. Svim učenicima, roditeljima i učiteljima želimo sretnu i uspješnu novu školsku godinu.