Školska patrola u Stocu
C31 2

C31 2U srijedu, 13. rujna 2021. ispred naše škole bila je posebna prometna patrola koja je regulirala promet i vozačima dijelila edukativne prometne materijale. Članovi te patrole bili su učenici V. razreda. Sreći i veselju nije bilo kraja jer biti policajac na jedan sat nije mala stvar. To je poseban doživljaj! Vozači su na trenutak bili iznenađeni ozbiljnošću članova školske patrole. Sve je uredno odrađeno pod budnim okom djelatnika Policijske postaje Stolac i članova Auto moto saveza u BiH koji su bili glavni organizatori ovog događaja. Uljepšali su nam ovaj dan i hvala im velika!

 

Članovi školske patrole u svoje ime i u ime ostalih školskih prijatelja poručuju vozačima:

Čuvajte nas, pazite nas      

jer znakovi su premalo

valjda je i odraslima

do djetinjstva našeg stalo!

sl1