UČENICA GENERACIJE ZA ŠKOLSKU 2020.-2021. GODINU
IMG c33a49b381d26084efd9a177c7185690 V

IMG c33a49b381d26084efd9a177c7185690 VUčiteljsko vijeće Osnovne škole Stolac je na sjednici održanoj 14.5.2021. godine jednoglasnom odlukom, za školsku 2020./2021. godinu, učenicom generacije proglasilo Katarinu Antunović, učenicu 9. razreda.

Našoj Katarini iskreno čestitamo, što je osvojila, hvale vrijednu, titulu učenice generacije.

U današnje vrijeme možemo čuti različita mišljenja o tome isplati li se raditi i biti dobar i suosjećajan prema ljudima koji nas okružuju. Nećemo iznositi ta mišljenja, samo ćemo reći – da, isplati se i jedno i drugo.

Katarina je to sigurno osjetila, kroz svoje devetogdišnje iskustvo, u druženju i radu sa svojim prijateljima i djelatnicima škole. Vjerujemo da je imala puno pozitivnih događanja i rezultata, a sigurno i onih manje lijepih. Bilo je trenutaka kad se osjećala najvoljenijom i vrlo cijenjenom, ali i onih kad je bila daleko od svih, kao Pale sam na svijetu.

Mi ćemo pohvaliti njezinu marljivost, strpljenje i svestranost i poželjeti joj da takva i ostane. Katarina, budi jaka, budi svoja. Znamo da to nije uvijek lako, da na životnom putu uvijek ima puno trnja i kamenja, ali kako si ih svladavala kao djevojčica tako ćeš i kao zrela osoba. Kamenje i trnje su samo dijelovi životnog puta.

Želimo ti puno samopozdanja i snage u daljnjem školovanju i u životu i sigurni smo da ćemo u budućnosti biti ponosni na tebe.