Dan otvorenih vrata glazbene škole

Dragi učenici i učitelji,
Sa velikom radošću najavljujemo Dan otvorenih vrata Osnovne glazbene škole u Stocu koji će se održati u četvrtak 11.5.2023.godine s početkom u 12h u prostorijama glazbene škole.
Svim učenicima zainteresiranim za glazbu i onima koji će to tek postati, učenici i nastavnici glazbene škole pripremili su sljedeći glazbeni program i radionice:
– kratka demonstracija predmeta “Solfeggio”
– predstavljanje instrumenata i mini koncert instrumentalista glazbene škole (klavir, gitara, harmonika)

Dan otvorenih vrata odlična je prilika za probni sat u kojem učenici mogu upoznati i isprobati razne instrumente i doživjeti motivirajuću atmosferu u kojoj je učenje zabavno.
Upis u 1.razred osnovne glazbene škole namijenjen je učenicima koji će u rujnu 2023. polaziti u četvrti razred osnovne škole.
Za sve informacije o školi, nastavi, programima i protokolu upisa na raspolaganju su nastavnici glazbene škole koji će rado odgovoriti na sva pitanja.