OBAVIJEST – O UPISU U PRVI RAZRED
sl1

Upis prvašića u školsku 2021./2022.godinu

Obavještavaju se roditelji/staratelji djece koja su stekla uvjete za upis, odnosno koji do 1.ožujka tekuće godine navršavaju pet i pol (5,5) godina života, da su obavezni obaviti prijavu djeteta za upis u 1.razred.

Zbog nanovo pogoršane epidemiološke situacije, prijave će se vršiti telefonskim putem.

Za prijavu su potrebni:

• Ime/ime oca i majke/prezime djeteta
  • Mjesto i nadnevak rođenja
  • Matični broj djeteta( JMBG)
  • Kontakt telefon

Prijave će se vršiti telefonskim putem na broj 036/ 853 – 443.

Termini prijave:sl2

-srijeda; 7.travnja od 9 do 12 sati

-četvrtak; 8.travnja od 9 do 12 sati

Mjerodavno općinsko tijelo uprave, uz pisani zahtjev roditelja/staratelja djeteta i procjenu Povjerenstva za upis učenika u 1. razred može dopustiti da obavezno školovanje počinje ranije ili kasnje, ako je to u najboljem interesu djeteta.

O terminima uvida u psiho-tjelesnu zrelost djece za polazak u školu i lječničkom pregledu, roditelji/staratelji će biti blagovremeno obaviješteni.

Sve dodatne informacije možete dobiti na kontakt broj        036/ 853 – 443.

Uprava škole

sl3