PRIJAVA ZA UPIS DJETETA U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠK. 2024./2025. G.

PRIJAVA ZA UPIS DJETETA U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠKOLSKU 2024./2025. GODINU

Poštovani roditelji budućih prvašića,

Osnovna škola Stolac objavljuje

J A V N I  P O Z I V

prijava za upis u prvi (I.) razred za školsku 2024./2025. godinu

U prvi razred školske 2024./2025. godine upisat će se djeca koja do 1. ožujka 2024. godine navršavaju pet i pol (5,5) godina života.

Roditelji ili staratelji djece mlađe od naprijed navedenih mogu podnijeti zahtjev nadležnom gradskom tijelu uprave za upis kako bi povjerenstvo za upis donijelo procjenu opravdanosti zahtjeva.

Isto povjerenstvo vrši i procjenu opravdanosti odgode početka obveznog školovanja, ako roditelji ili staratelji misle da je to u najboljem interesu djeteta, a to potkrjepljuje pribavljenom stručnom dokumentacijom medicinske ustanove.

U skladu s gore navedenim, pozivaju se roditelji/staratelji djece koja ispunjavaju uvjete za upis u prvi (I.) razred za školsku 2024./2025. godinu da popune prijavni list iz priloga te isti dostave Školi na e-mail:

osnovna.skola.stolac@tel.net.ba

Roditelji koji nisu u mogućnosti upisni list dostaviti elektronskim putem to mogu učiniti svaki radni dan u prostorijama Škole od 09:00 do 12:00 sati.

Prijave su otvorene od 14.3.2024. godine do 31.3.2024. godine.

O terminima dostavljanja ostale potrebne dokumentacije (liječnički pregled i rodni list djeteta) kao i točnim datumom provođenja ostalih aktivnosti predviđenih za upis u prvi (I.) razred pravovremeno ćemo Vas obavijestiti putem službene web stranice Škole.

Uprava Škole

Upisni-list-2024.-2025